ZÍSKEJTE DÁREK ZDARMA NEBO CASHBACK K VYBRANÝM SPOTŘEBIČŮM CANDY!

Je pro Vás nákup spotřebiče vždy velký zásah do Vašeho finančního rozpočtu? Zakupte si některý z našich vybraných produktů a získejte část peněz zpět nebo hodnotný dárek jako bonus!

Zajímá vás, v jakém případě získáte část peněz zpět nebo dárek k nákupu? Objevte níže podrobná pravidla našich bonusových akcí Candy

 

Podmínky akce

SEZNAM AKČNÍCH NABÍDEK

 

CASHBACK 500 KČ

Získejte zpět 500 Kč při nákupu vybraných volně stojících praček a praček se sušičkou.

OBJEVTE MODELY
 

CASHBACK 1000 KČ

Nyní vracíme 1000 Kč při nákupu vybraných volně stojících sušiček a praček se sušičkou.

OBJEVTE MODELY
 

PLECH JAKO DÁREK K TROUBÁM

K vybraným modelům trub nyní nabízíme po registraci hluboký plech zdarma.

 

OBJEVTE MODELY
 

TABLETY DO MYČKY NA 1 ROK ZDARMA

Zakupte některý z vybraných modelů vestavných nebo volně stojících myček Candy a získejte zásobu tablet na mytí nádobí  značky Care+Protect na rok zdarma*.

*Úspěšnou registrací získáte 4 balení tablet značky Care+Protect, které pokryjí spotřebu tablet na rok, při spuštění myčky 2x-3x týdně. Balení obsahuje 4 balení tablet po 30 ks, na vyzkoušení přikládáme také vzorky tří vůní koncentrovaného parfému do pračky 100% čistá esence, který je vhodný pro všechny druhy tkanin a 3v1 odstraňovač vodního kamene, odmašťovač a čistič pro myčky nádobí a pračky.

OBJEVTE MODELY
 

Luxusní parfémy do pračky zdarma

K vybraným pračkám RapidÓ můžete získat sadu 3 koncentrovaných parfémů do pračky Care+Protect, který je vhodný pro všechny druhy tkanin včetně funkčního sportovního oblečení a udrží vaše prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Vůně parfému je silnější než aviváž a zůstává i po sušení v sušičce.

OBJEVTE MODELY