Proč nevyužít svoje domácí spotřebiče naplno?

Zjednodušte si svůj život s konektivitou Candy.

Candy DNA vždy znamenala zjednodušení vašeho každodenního života. Proto jsme se rozhodli obohatit naše produkty o konektivitu: jedinečné řešení speciálně navržené a vytvořené tak, aby drželo krok s každým životním stylem a usnadnilo vám život, a které vás podpoří v reálném čase díky novému inteligentnímu řešení problémů a zákaznickému servisu.

 

Candy hub in app

Objevte Candy Hub v aplikaci: chytrá řešení, která zlepšují váš každodenní život

Aplikace Candy je místo, kde se toho mnoho děje! Díky svému jedinečnému a intuitivnímu rozhraní vám aplikace Candy umožní snadno spravovat všechny vaše domácí spotřebiče jako celý integrovaný ekosystém. Stačí si ji stáhnout, spárovat své produkty a vstoupíte do světa propojených spotřebičů Candy a získáte přístup ke kompletní sadě přídavných funkcí a programů. Díky Candy Hub v aplikaci budete moci spravovat svá zařízení na dálku a přímo s nimi komunikovat prostřednictvím inteligentních reproduktorů, když jste doma. Navíc budete mít přístup ke kompletní sadě přídavného obsahu a funkcí: tipy a triky, průvodce údržbou, kreativní nápady na vaření a nečekané způsoby použití.

Ale je toho ještě víc: Aplikace bude informovat novou službu Candy Service o stavu vašeho spotřebiče a v případě potřeby zaručí podporu v reálném čase.

 

 

 

Ovládání na dálku

Ovládání na dálku

Vyzkoušejte ovládání na dálku v aplikaci Candy, které vám umožní dynamickou a inovativní interakci odpovídající vždy vašim potřebám. Ovládejte a kontrolujte připojená zařízení kdykoli a kdekoli. Uvízli jste v provozu a máte pozvané hosty na večeři? Předehřejte troubu pomocí aplikace Candy! Domluvili jste si tenisový zápas na poslední chvíli, ale chybí vám čistý dres a jste v kanceláři? Zapněte na dálku pračku! Vyzkoušejte dálkové ovládání Candy a ušetřete čas na věci, které máte nejraději.

Kompletní návod

Kompletní návod

Aplikace Candy vám vždy pomůže při řešení vašich pochybností a při řízení vašich aktivit tím nejlepším způsobem. Objevte zcela nový zážitek díky obsáhlému průvodci funkcemi a doporučeními, které vás krok za krokem rychle přivedou k řešení podle vašich potřeb. Který program je vhodný pro první spuštění? Aplikace Candy vám to řekne! Kam uložit konkrétní jídlo? Aplikace Candy to ví! Jak mít přehled o datech spotřeby potravin? Aplikace Candy vám je připomene!

Ask & Talk

Ask & Talk

Se spotřebiči Candy připojenými k Wifi můžete komunikovat pomocí inteligentních reproduktorů jednoduše pomocí hlasu*. Ať už jste zaneprázdněni novým receptem nebo jste jen trochu unaveni, ovládejte spotřebiče Candy hlasem pro spuštění, zastavení nebo pokud chcete získat informace o probíhající činnosti. Navíc můžete v reálném čase získat odpovědi a tipy na nejlepší programy a řešení a tak spotřebič co nejlépe využít.

* Hlasová funkce je dostupná pouze v jazycích: ENG, ITA, FRA, ESP, GER, RUS.

Speciální obsah

Speciální obsah

Svět spotřebičů Candy připojených k Wifi je plný překvapení! Pomocí aplikace Candy získáte přístup k ucelenému rozšířenému obsahu, který je speciálně vytvořen, aby vám pomohl plně využívat potenciál vašich spotřebičů: speciální recepty, tipy a triky a neočekávané způsoby používání, které vám usnadní a zpříjemní každodenní život!

Snadná údržba

Snadná údržba

Pravidelná údržba je velmi důležitá, aby váš spotřebič fungoval dlouho bezchybně, ale ne vždy je to snadné. Nyní si můžete odpočinout! Průvodce v aplikaci Candy vám vždy řekne, jak a co dělat, a pomůže vám při řešení drobných problémů. Pomůže vám také zasláním upozornění a inteligentních připomenutí o nezbytných činnostech údržby všech vašich spotřebičů s konektivitou. Navíc bude aplikace upozorňovat službu Candy Service na to, co se děje, takže vám bude vždy k dispozici podpora, která vám pomůže v reálném čase.

Sledování účinnosti

Sledování účinnosti

Energetická spotřeba je důležitá a Candy to ví. Díky aplikaci Candy můžete být vždy informováni o spotřebě vašich spotřebičů, získat informace o svých nejpoužívanějších programech a naučit se, jak zlepšit výkon a optimalizovat účinnost spotřeby prostřednictvím specializovaných tipů.

Objevte více informací o produktech Candy a naučte se, jak je plně využívat díky funkcím inteligentního připojení a přídavnému obsahu dostupnému prostřednictvím aplikace.

Objevte chytrá řešení, která zjednoduší váš život

Stáhněte si aplikaci Candy simply-Fi

 

Více o chytrých spotřebičích Candy s konektivitou

 

Video recepty

Zjistěte více
 

Tipy a triky

Zjistěte více
 

Jak na to

Zjistěte více