Zjednodušte svoje vaření s recepty od Candy

Objevte recepty od Candy: zcela nový způsob, jak si užít vaření. Kompletní sada specializovaných receptů speciálně vytvořených pro chytré spotřebiče Candy s konektivitou, ideální pro všechny milovníky vaření, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, aniž by se vzdali jednoduchosti a úspory času. Jste připraveni začít vařit?

Recepty pro trouby s konektivitou

 

Rustikální focaccia se solnými vločkami

Objevte náš recept na chutnou focacciu se zlatou, svěží kůrkou a měkkou střídkou. Aktivujte funkci Pára na vaší parní s konektivitou, abyste dosáhli dokonalého výsledku!

 

Plněné papriky

Vyzkoušejte tyto barevné plněné papriky na středomořský oběd. S teleskopickými výsuvy chytré parní trouby Candy bude umístění pekáče do trouby hračkou!

 

Pečená kachní prsa

Tento recept na kachní prsa nabídne přitažlivou kombinaci chutí a textur. Díky naší aplikaci simply-Fi připojené k vaší troubě stačí vybrat recept a zahájit proces vaření jedním kliknutím!

 

Katalánský krém

Díky krémové struktuře a karamelizovanému cukru je tento španělský dezert světově proslulou pochoutkou. Zvládněte tento klasický dezert aktivací funkce Pára v troubě chytré parní troubě Candy s konektivitou.

 

Celozrnná mouka a žitný chléb

Objevte náš recept na domácí celozrnný žitný chléb: tak dokonalý, jako by byl právě donesený z pekárny. Naše tajemství? Dotyk páry! Aktivujte funkci pečení v páře na vaší chytré parní troubě Candy!

 

Pečený mořský okoun s rajčaty a kapary

Hledáte nové způsoby, jak změnit svůj jídelníček? Vyzkoušejte tato chutná plněná rajčata! Stačí následovat každý krok receptu v aplikaci simply-Fi.

 

Telecí maso s tuňákovou omáčkou 

Známý jako Vitello Tonnato, vynikající tradiční italský recept. Aktivací funkce Páry v chytré parní troubě Candy s konektivitou zvýšíte chuť masa při zachování všech jeho šťáv.

 

Krůtí roláda

Krůtí roláda je jemné, snadno připravitelné, super elegantní, šťavnaté a chutné jídlo. Postupujte podle jednotlivých kroků receptu, který naleznete v aplikaci simply-Fi, aktivujte funkci Páry na vaší ochytré parní troubě Candy s konektivitou a máte to!

 

Sušenky z těsta Pâte Sablée

Cukrářské sušenky Sablée jsou ideální na snídani, svačinu nebo dokonce jako dezert po obědě. Postupujte podle našeho jednoduchého receptu a upečte je v chytré parní troubě Candy s konektivitou; funkce páry vám umožní dosáhnout výsledku, který potřebujete!

 

Filet pražmy v bramborové krustě

Brambory a ryby: spojení, které vždy chutná! Jemná pražma s křupavou bramborovou krustou je jídlo z restaurace, které můžete snadno uvařit doma s naší chytrou parní troubou Candy s konektivitou a jejími parními funkcemi, díky nimž budou vaše ryby jemné uvnitř a křupavé venku!

 

Pizza Margherita

Kdo nemiluje pizzu! Toto slavné a klasické italské jídlo je pokrm, který by si každý rád uvařil doma. Díky našemu snadnému receptu a pomocí parních funkcí chytré parní trouby Candy s konektivitou budete mít dojem, že jste ve skutečné italské pizzerii!

 

Kuřecí prsa s růžovým pepřem

Chcete z jednoduchého kuřecího prsa udělat pokrm, na který nezapomenete? Vyzkoušejte náš jednoduchý recept! Stačí následovat jednotlivé kroky receptů v naší aplikaci simply-Fi a objevíte mnoho dalších chutných pokrmů k přípravě!

 

Rostbíf

Pečené hovězí maso rostbíf je klasické jídlo, které se může zdát fantastické a komplikované, ale je to vlastně docela jednoduché. Prostě jen postupujte podle našeho receptu! A až budete hotovi, aktivujte funkci Pyrolýza ve vaší chytré parní troubě Candy, která odstraní všechny mastné zbytky a výrazně usnadní čištění!

 

Pečený mořský vlk s cherry rajčátky a kapary

Mořský vlk je jemná, ale chutná ryba. Jednoduše aktivujte funkci Páry na chytré troubě Candy, abyste povýšili její chuť. Díky páře bude rybí maso opravdu jemné a šťavnaté!

 

Celozrnný chléb s vlašskými ořechy

Přidejte ořechy do celozrnného chlebového těsta, abyste podpořili chuť svého domácího chleba! A abyste dosáhli dokonalého výsledku, aktivujte funkci Páry na vaší chytré parní troubě Candy s konektivitou!

 

Vyberte si svoji chytrou troubu Candy s konektivitou

Vařte lahodná jídla pro svou rodinu a hosty rychle a snadno s chytrými troubami Candy.

Zjistěte více

Recepty pro indukční desky s konektivitou

 

Rizoto se škeblemi, sušeným kaviárem bottarga a pomerančem

Zapůsobte na své hosty tímto italským receptem na rizoto se škeblemi! S dvojitou varnou zónou Twin Power a dotykovým ovládáním Multislider naší chytré indukční desky budete mít plnou a snadnou kontrolu nad teplotou a rovnoměrným vařením.

 

Farro s cherry rajčátky

Cherry rajčata, olivy a kapary smíchané se směsí pšenice farro, jak snadno vytvoříte lahodné jídlo pro vaše letní obědy. Vyberte v aplikaci simply-Fi režim Frying direct cook a toto chutné jídlo bude uvařeno k dokonalosti!

 

Rybí ragù s těstovinami paccheri

Předkrm středomořské chuti, který budete rádi vařit. Díky režimu Direct Cook a funkci Booster naší chytré indukční varné desky s konektivitou bude příprava tohoto receptu super rychlá a snadná!

 

Letní minestrone s ječmenem a mátou

Skvělá klasika italských stolů, minestrone je recept, který se přizpůsobuje každé sezóně. S naší chytrou indukční varnou deskou s konektivitou a jejími funkcemi Direct Cook bude vaření minestrone tak snadné! A pokud si chcete tento recept bez obav připravit se svými dětmi, aktivujte funkci Dětská pojistka!

 

Lanýže s limoncello

Dotek citronového italského likéru dodává těmto krémovým čokoládovým pochoutkám další příchuť. Před zahájením přípravy tohoto lahodného receptu snadno nastavte maximální výkon vaší chytré indukční varné desky prostřednictvím aplikace simply-Fi.

 

Vyberte si svoji chytrou varnou desku Candy s konektivitou

Candy představuje kompletní řadu indukčních varných desek, které jsou ideální pro jakékoliv vaření. 

 

Více receptů od Candy

Zajímají vás další recepty od Candy? Naleznete je všechny v aplikaci Candy simply-Fi a objevíte zde i nové nečekané a kreativní způsoby, jak co nejlépe využít vaše spotřebiče Candy s konektivitou. Zjednodušte svoje vaření s recepty od Candy.

stáhněte si aplikaci

Více o chytrých spotřebičích Candy s konektivitou

 

Candy Hub v aplikaci

Zjistěte více
 

Tipy a triky

Zjistěte více
 

Jak na to

Zjistěte více