RapidÓ

Logo Rapido

 

NEJJEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB JAK UŠETŘIT ČAS

 

Podívejte se na video

S CANDY RAPIDÓ ŠETŘENÍ ČASEM UŽ NENÍ NEMOŽNÉ. DENNĚ!

V našich uspěchaných životech je tou nejcennější věcí čas. To je i důvod, proč byla nová pračka Candy RapidÓ vytvořena na základě konceptu rychlých, efektivních pracích cyklů pro denní potřebu. Tolik potřebný čas pak můžete strávit příjemnějšími a důležitějšími věcmi. 65% lidí preferuje používání rachlých programů Rapis* ale často nedokáží najít tu správnou kombinaci pro dosažení perfektních výsledků. Candy tak nabízí řešení tohoto problému: jedinečnou kompletní sadu 9 rychlých Rapid programů na trhu a exkluzivní funkci Snap&Wash. Chytré řešení nemyslíte?

**data pochází z analýzy aplikace Candy Simply-Fi

Prohlédněte si celou řadu
 

JEDINEČNÁ SADA 9 RAPID PROGRAMŮ NA TRHU

S Candy RapidÓ si nyní již nemusíte vybírat mezi ušetřením času a bezchybně vypraným prádlem. Díky technologii Speed Drive Motor je pračka schopna vyprat vaše prádlo až o 50% účinněji (v porovnání s tradičním motorem) a garantuje skvělé výsledky i v případě, že si vyberete některý z rychlých cyklů.

 

MAXIMÁLNÍ ČISTOTA A HYGIENA ZA MÉNĚ NEŽ HODINU

Zvolte program ’’Denní hygienický’’, který pere a dezinfikuje prádlo do hloubky a navíc je jedním ze skupiny rychlých programů, které šetří váš čas. Trvá pouhých 59 minut, udržuje v průběhu celého cyklu teplotu 60°C a zabraňuje dalšímu množení bakterií a virů, které by mohly ohrozit vás nebo vaše blízké.

 

KAŽDODENNÍ PRANÍ NEBYLO NIKDY RYCHLEJŠÍ

Jste připraveni na novinku? S unikátní funkcí Snap&Wash a aplikací simply-Fi je možné zvolit si program pouze pomocí vašeho chytrého telefonu. Prostě vyfoťte hromadu špinavého prádla, kterou se chystáte prát a aplikace vám doporučí ten správný program. Automaticky za vás také zvolí správnou teplotu a počet otáček. Cesta, jak chytře ušetřit čas.

 

VĚTŠÍ A VÝŠE UMÍSTĚNÝ OTVOR NA DVÍŘKA= JEŠTĚ VĚTŠÍ KOMFORT

Nechcete se praním prádla stresovat? Inovativní ergonomický design Candy RapidÓ vás tohoto pocitu zbaví. Nakládání a vykládání prádla nemusí být tak obtížné a fyzicky náročné.

 

SPOTŘEBIČ, KTERÝ S VÁMI VEDE DIALOG

Řada RapidÓ je vybavena systémem Wi-Fi konektivity, díky kterému je zadávání příkazů ještě snadnější. Po ruce máte díky aplikaci tipy na praní i podporu v českém jazyce. Simply-Fi aplikace vám také umožní s vaším spotřebičem komunikovat. Stačí se zeptat a pračka zodpoví všechny vaše otázky, od ideálního programu na praní až po odstranění různých druhů skvrn.