Nová dimenze prostoru a času

To není sci-fi: To je nová řada sušiček Slim Smart a GrandÓVita navržených společností Candy, která šetří místo v domácnosti a usnadňuje život tak, abyste mohli věnovat více času věcem, které jsou pro Vás skutečně důležité.

you can spend more time on the things that really count for you
 

Aplikace simply-Fi Candy Vám pomůže udržet sušičku v perfektním provozním stavu. Díky této aplikaci můžete sledovat stav filtrů, zavírání dvířek i práci motoru. Nabídne Vám praktické rady pro udržení sušičky v perfektním funkčním stavu tak dlouho, jak jen to je možné.

Myslíme na malé věci, abyste mohli vy dělat ty velké!

“Slim” u našich praček znamená: Malá velikost, velká kapacita. Do sušičky, která je pouze 46 cm hluboká, což je o 12 cm méně než u standardní sušičky Candy, se vejde až 7 kg prádla. Jedná se o jedinou sušičku, kterou lze umístit na 40 cm pračku. Nabízíme tak dokonalé řešení, pokud nemáte dostatek místa ve Vašem bytě, chcete dosáhnout optimálních výsledků a ještě ušetřit energii.

Nevzdávejte se své komfortní zóny

 

Toto je sušička, po jejímž prvním použití vykřiknete “To je prostě tak snadné!”. Nabízí Vám nejvyšší komfort díky vyšším dvířkům, která jsou o 3,5 cm vyšší než u běžných modelů. Při vkládání a vyjímání prádla tak vynakládáte minimální úsilí a můžete zapomenout na všechny problémy spojené s bolestí zad!

A to není všechno: Společnost Candy si nechala patentovat technologii EasyCase, jediný opravdu snadný systém sběru vody. Nádrž s ergonomickým tvarem lze po sběru vody ze sušicího cyklu snadno vyjmout přímo přes dvířka.

 
 
 
 

Splňte si své sny

Díky sušičce budete mít více času pro sebe i svou rodinu: Sušička zkrátí čas potřebný ke skládání a žehlení prádla na polovinu pomocí speciálního pohybu střídavého bubnu a inteligentního senzoru, který udržuje správnou úroveň vlhkosti (funkce Super Easy Iron). Funkce Smart Delay Vám usnadní Váš den tím, že umožňuje odložit cyklus sušení až o 24 hodin a sušení se tak spustí tehdy, kdy je to pro Vás nejvhodnější.

Maximální přínos s minimálními náklady

Není potřeba rozbít prasátko s úsporami: díky energetické třídě A+ a technologii tepelného čerpadla vysušíte prádlo a spotřebujete přitom méně energie, než kdybyste použili kondenzační sušičku. Sušička je vybavena detektorem hmotnosti, který používá speciální hmotnostní snímače k úpravě délky zatěžovacího cyklu a ušetří tak až 70 % spotřeby elektrické energie.

Snížená spotřeba energie znamená, že můžete provozovat sušičku současně s pračkou nebo jinými spotřebiči. Díky technologii EasyCase můžete opětovně použít získanou vodu například pro napařovací žehličku nebo k zalití rostlin.

Konečně někdo, kdo Vám rozumí

Sušičky Slim Smart a GrandÓVita Vám věnují pozornost a znají Vaše zvyky.

Funkce Memory Vám umožňuje uložit do paměti spotřebiče své oblíbené programy. Pokud najdete perfektní nastavení sušicího cyklu, můžete je uložit a znovu použít, kdykoliv budete chtít.

Téměř mateřský ochranný instinkt

 

 

Dlouhá životnost Vašeho oblečení i sušičky! Program na vlnu s certifikátem Woolmark je ideální pro Vaše oblečení, neboť speciální pohyb bubnu a regulace teploty chrání i ty nejjemnější tkaniny.