KORONAVIRUS, NOUZOVÝ STAV

Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu, vyhlášeného vládou ČR z důvodu koronavirové pandemie, mohou být lhůty oprav prodlouženy za hranici zákonných lhůt z důvodu místních omezení.

V nastalé nouzové situaci chceme zachovat dostupnost služeb našeho autorizovaného servisu v co nejvyšší možné míře a zároveň vzájemnou zodpovědností přispět k zachování zdraví našich zákazníků a servisních techniků. Zvažte prosím nutnost domácího servisu a požadavky na něj omezte na opravy týkající se výhradně funkčnosti spotřebičů potřebných k zabezpečení základního chodu domácnosti nebo využijte možnosti zaslání spotřebiče k záruční opravě našemu autorizovanému servisu nebo prodejci.

Děkujeme za pochopení!

Technická Podpora

Potřebujete radu ohledně záruky, produktu nebo chcete zakoupený spotřebič reklamovat? Zákaznická podpora je Vám plně k dispozici, vyberte, o jaký druh dotazu se jedná a spojte se s odborníkem.

Kontaktujte Nás

Máte dotaz ohledně ceny, parametrů či technických údajů? Kontaktujte nás pomocí formuláře, který se dostane přímo k odborníkovi na daný problém a ten Vám rád poskytne veškeré informace.

Servis

Než kontaktujete servis , ujistěte se, prosím, že máte 16-ti místné sériové číslo výrobku, které naleznete na produktu a že znáte datum zakoupení produktu.

Návod K Použití

Stáhněte si přímo z webových stránek návod k použití vašeho spotřebiče ve formátu pdf: vyberte si produktovou řadu, model nebo kód spotřebiče, který hledáte.

Záruka Candy

Naše produkty mají záruku 2 roky. Chcete si před zakoupením prostudovat všeobecné podmínky? Klikněte na odkaz níže.

K vybraným spotřebičům Candy nabízíme zdarma prodlouženou záruku až na 5 let. K využití této záruky je nutné si výrobek zaregistrovat.

Příslušenství A Náhradní Díly

Candy nabízí široký sortiment příslušenství a náhradních dílů k uspokojení všech požadavků: kontaktujte autorizované servisní středisko a nalezněte ty kompatibilní s vaším spotřebičem.

 

ZAVOLEJTE NÁM

Kontaktujte naší zákaznickou linku pro produktové poradenství, dostupnost zboží, komerční informace, návody, dotazy na příslušenství.

 

Tel: 257 530 418