Technická Podpora

Potřebujete radu ohledně záruky, produktu nebo chcete zakoupený spotřebič reklamovat? Zákaznická podpora je Vám plně k dispozici, vyberte, o jaký druh dotazu se jedná a spojte se s odborníkem.

Kontaktujte nás

Máte dotaz ohledně ceny, parametrů či technických údajů? Kontaktujte nás pomocí formuláře, který se dostane přímo k odborníkovi na daný problém a ten Vám rád poskytne veškeré informace.

Servis

Než kontaktujete servis , ujistěte se, prosím, že máte 16-ti místné sériové číslo výrobku, které naleznete na produktu a že znáte datum zakoupení produktu.

Návod k použití

Stáhněte si přímo z webových stránek návod k použití vašeho spotřebiče ve formátu pdf: vyberte si produktovou řadu, model nebo kód spotřebiče, který hledáte.
Máte svůj spotřebič připojený? Pokud jste to ještě neudělali, stáhněte si aplikaci Candy simply-Fi a získejte přístup k funkcím, obsahu a tipům, aby váš produkt vypadal co nejlépe.

Záruka Candy

Naše produkty mají záruku 2 roky. Chcete si před zakoupením prostudovat všeobecné podmínky? Klikněte na odkaz níže.

K vybraným spotřebičům Candy nabízíme zdarma prodlouženou záruku až na 5 let. K využití této záruky je nutné si výrobek zaregistrovat.

Příslušenství a náhradní díly

Candy nabízí široký sortiment příslušenství a náhradních dílů k uspokojení všech požadavků: kontaktujte autorizované servisní středisko a nalezněte ty kompatibilní s vaším spotřebičem.

 

Zavolejte nám

Kontaktujte naší zákaznickou linku pro produktové poradenství, dostupnost zboží, komerční informace, návody, dotazy na příslušenství.

 

Tel: 257 530 418