Zeptejte se Candy
Zpět na blog

Candy Trio a Aquamatic: chytrá řešení, která vám pomohou šetřit místem

Candy Trio a Aquamatic: chytrá řešení, která vám pomohou šetřit místem

Malý spotřebič pro velké pohodlí

Bydlíte v podkrovním bytě a domníváte se, že se vám do něj nikdy nevejde myčka? Jste vlastníkem chaty a slýcháte kritiku kvůli tomu, že nemáte pračku? V tom případě máme dobré zprávy: jestliže v domě nemáte místo na spotřebiče plné velikosti, neznamená to, že byste měli slevovat z pohodlí nebo dělat ústupky v efektivitě či stylu. Společnost Candy navrhla řadu kompaktních a chytrých spotřebičů ideálních pro malé domy. Pojďme společně zjistit, jak vám mohou pomoci.

Candy Aquamatic

Candy Aquamatic je pračka s kapacitou až 4 kg, výškou 70 cm a délkou 51 cm. Je ideální pro ty, kteří bydlí v malých prostorech, jako jsou podkrovní byty, obytné přívěsy, lodě a chaty.

Jestliže je to i váš případ, rozlučte se s nudnými cestami do prádelny a přivítejte Candy Aquamatic.

Candy Trio

Připravte se na revoluci v kuchyni, kterou způsobí Candy TRIO, spotřebič typu tři v jednom, který zahrnuje varnou desku, troubu a myčku. Tento spotřebič se 4 plynovými hořáky, elektrickou troubou a myčkou pro 6 sad nádobí o šířce pouhých 60 cm představuje dokonalé řešení pro ty, kteří bydlí v malém prostoru a nechtějí se vzdát žádných výhod. TRIO je navíc k dispozici v různých barvách a vnese do vaší kuchyně nádech italského stylu.

Další kompaktní spotřebiče

Právě jsme viděli, jak mohou chytrá řešení Candy TRIO a AQUAMATIC skutečně zjednodušit každodenní život lidem, kteří bydlí v malých prostorech. Ale to není všechno.

Společnost Candy navrhla kompaktní variantu mikrovlnné trouby DIVO a chladničku City Combi. Při objemu pouhých 0,02 krychlových metrů (20 l) dokáže kompaktní varianta mikrovlnné trouby DIVO dokonale ušetřit místo bez ústupků v efektivitě a pohodlí. Naproti tomu chladnička City Combi o šířce pouhých 54 cm se vejde i do těch nejmenších kuchyní.

28/06/21
Kategorie: