Zeptejte se Candy
Zpět na blog

Dietní letní recepty s mikrovlnnou troubou COOK-IN-APP

cook in app
Váš osobní pomocný kuchař je konečně zde! Nová revoluce se nazývá COOK-IN-APP. Jedná se o inovativní mikrovlnnou troubu, která dokáže více než jen ohřívat – představuje skutečného pomocníka při přípravě chutných a rychlých pokrmů, které jsou vhodné pro každou příležitost.

Nevíte někdy, zda použít pánvičku, nebo raději mikrovlnnou troubu? Žádné strachy, COOK_IN_APP vás celým procesem provede krok za krokem, abyste během několika minut dokázali připravit dokonalé pokrmy.

Stačí si stáhnout aplikaci Candy simply-Fi a otevřít sekci „Tipy a triky“, kde najdete užitečné a praktické rady popisující alternativní způsoby využití mikrovlnné trouby, způsoby vaření, které někdy zahrnují různé kuriozity, informace o jednotlivých pokrmech a nápadité recepty rozdělené do různých kategorií. Chcete malou ochutnávku? Budete si moci provonět domov, sterilizovat zavařovací sklenice, optimalizovat vaření zeleniny, objevíte vlastnosti více než 30 různých potravin a mnoho dalšího.

Bezlepková dieta pro ty nejmenší, návrhy čerstvých letních menu, dezerty – naleznete tam spousty receptů vytvořených profesionálními kuchaři speciálně pro přípravu v mikrovlnné troubě a doprovázených obrázky, aby bylo vaření ještě jednodušší a názornější.

COOK_IN_APP je ideální zejména pro dva typy velice náročných zákazníků: matky a všechny ty, kdo mají rádi zdravé jídlo.
Pokud potřebujete připravovat jídlo pro děti, které jste třeba právě přestala kojit, pomůže vám možnost Baby Food s množstvím různých programů s přípravou pokrmů a polévek, můžete díky ní ohřívat mléko na optimální teplotu a sterilizovat dudlíky a dětské lahvičky.

Baví vás zdravá a dietní strava? S programem Cook Light můžete připravovat pokrmy podle originálních receptů se sníženým obsahem tuků, například jogurty, luštěniny nebo celozrnné těstoviny – stačí si vybrat oblíbený recept a potvrdit jeho spuštění. COOK-IN-APP večeři promyslí a uvaří.

Přepravte svou rodinu každý den novým pokrmem, vaši hosté budou také unešeni.

Řada zahrnuje modely o objemu 20, 22, 25 a 30 litrů, jsou také kombinované nebo s grilem, navíc si můžete vybrat z různých barev včetně stříbrné, červené, černé, nebo bílé a přizpůsobit tak spotřebič libovolnému prostředí.
29/08/16
Kategorie: