Zeptejte se Candy
Zpět na blog

Jak spotřebiče připojené k chytrému telefonu šetří váš čas

Jak spotřebiče připojené k chytrému telefonu šetří váš čas

Od doby, kdy do našich domovů vstoupily první spotřebiče, učinila technologie obrovské kroky vpřed. Zásadně se zlepšila funkčnost spotřebičů a jejich schopnost zjednodušit nám život. Jednou z nejviditelnějších forem pokroku v posledních několika letech je bezpochyby možnost ovládání spotřebiče na dálku pomocí chytrého telefonu: Nejde přitom pouze o chladničky, pečicí trouby, pračky a myčky nádobí – převážná většina dostupných spotřebičů s námi nyní může komunikovat na dálku prostřednictvím speciálně vyvinutých aplikací.

Seznamte se v našem článku s nespočtem výhod takovéto komunikace!

CHLADNIČKY

Připojená chladnička je mnohem víc než jen spotřebič pro chlazení a konzervování potravin. Může sledovat datum minimální trvanlivosti potravin a upozornit nás, pokud uvnitř chladicího prostoru dojde k problému, aby se zabránilo nepříjemné kontaminaci. A co víc, připojená chladnička Vám umožní sestavit si nákupní seznam na dálku na základě toho, co právě máte v chladničce. Zároveň vždy víte, kam umístit zakoupené potraviny v závislosti na jejich druhu (ovoce a zelenina dole, ryby nahoře atd.). Koktejlové večírky s přáteli budou také snazší, a to díky funkci, která Vás upozorní, když se nápoje vychladí na ideální teplotu podávání.

PEČICÍ TROUBY

Po výhodách připojených chladniček se nyní přesuneme k těm, kterými disponují pečicí trouby. Připojená pečicí trouba Vám vždy pomůže před večeří na poslední chvíli s přáteli nebo před romantickým rande doma. Jak? Díky velkému seznamu receptů pro různé příležitosti i stravovací preference. A co víc, pokud máte plné ruce s přípravou pokrmu, připojená pečicí trouba s Vámi může komunikovat pomocí hlasových příkazů. Je možné ji předehřát na dálku, pokud jste uvízli v zácpě cestou domů z kanceláře.

PRAČKY

Stejně jako chladničky a pečicí trouby, i pračky lze ovládat na dálku. Modely nové generace Vám navíc poradí s nejlepším programem na základě barevnosti a struktury prádla, které chcete vyprat. Jak? Pouhým vyfotografováním hromady prádla. Technologie, která se může jevit jako sci-fi, je nyní opravdu reálná!

MYČKY NÁDOBÍ

Nesmíme zapomenout ani na myčky nádobí. Myčku připojenou pomocí aplikace k chytrému telefonu můžete ovládat hlasem. Navíc Vám poradí, jak zacházet s konkrétním špinavým nádobím, a zjednoduší Vám tak mytí nádobí.

Objevte celou řadu spotřebičů Candy s možností připojení k chytrému telefonu a přivítejte ve své domácnosti budoucnost!

16/10/19
Kategorie: