ZEPTEJTE SE CANDY

ZEPTEJTE SE CANDY

Candy vám je nablízku v každém okamžiku dne. Potřebujete poradit ohledně používání nebo údržby vašich spotřebičů nebo chcete poradit s výběrem pro vás nejvhodnějšího spotřebiče? Napište nám a odpovíme na vaše dotazy s využitím našich dlouhodobých zkušeností. 

Jestliže naopak potřebujete technickou podporu, kontaktujte naši asistenční službu online a ta Vám zodpoví jakékoliv Vaše dotazy.

Průvodce přežitím v domácnosti pro osamělé muže

18/07/16
Kategorie:

Slaměný vdovec není jen název starého filmu, ale také označení muže, kterému dočasně odjela drahá polovička – pro mnoho mužů, kteří se ocitnou bez čistého povlečení, se studenými večeřemi a v domě, kde jsou doslova zavaleni hromadami věcí, se tato situace může rovnat noční můře…

Přečtěte si více

Jak mohu provést čištění skla uvnitř trouby

01/02/16
Kategorie:

Ruce nahoru, kteří z vás nikdy nezažili krizi s čištěním trouby v kuchyni! Zvlášť pokud jste mistr kuchař, víte, že nánosy tuku a oleje jsou neodpustitelné. Z domácích prací není pochyb o tom, že je to jedna z nejnáročnějších, ale pomocí několika jednoduchých tipů se dozvíte, jak to udělat bez problémů.

Přečtěte si více

Chtěl bych si koupit sušičku, ale obávám se, že sušička mi může zničit oblečení a má vysokou spotřebu elektrické energie. Je to pravda?

25/01/16
Kategorie:

Sušička může ulehčit život zejména během vlhkého a chladného období, kdy se sušení prádla stává velmi frustrující. Existuje mnoho mylných představ a mýtů, které je nutné upravit na pravou míru a dozvědět se více o tomto populárním a neocenitelném spotřebiči.

Přečtěte si více