ZEPTEJTE SE CANDY

ZEPTEJTE SE CANDY

Candy vám je nablízku v každém okamžiku dne. Potřebujete poradit ohledně používání nebo údržby vašich spotřebičů nebo chcete poradit s výběrem pro vás nejvhodnějšího spotřebiče? Napište nám a odpovíme na vaše dotazy s využitím našich dlouhodobých zkušeností. 

Jestliže naopak potřebujete technickou podporu, kontaktujte naši asistenční službu online a ta Vám zodpoví jakékoliv Vaše dotazy.

Pokud v mé pračce Grando simply -Fi vyberu program odloženého startu, přijde tekutý prací prostředek do styku s prádlem před začátkem praní?

04/06/15
Kategorie:

Všechny pračky Candy s programem zpožděné funkce startu, včetně těch, které mají funkčnost jednoduduchosti symply-Fi a těch které nejsou připojeny přes síť Wi-Fi, mohou být použity s jakýmkoliv typem pracího prostředku včetně aviváže a pod.

Přečtěte si článek »

Přečtěte si více

Jaký je rozdíl mezi lednicí No Frost a mezi lednicí se statickým chlazením?

16/04/15
Kategorie:

Lednice se liší nejen mezi NoFrost a statickým chlazením, ale jsou rozděleny do dalších kategorií v závislosti na tom jak chladí potraviny: způsob statiky, statické větrané, No Frost (kompletní No Frost) který zabraňuje namrzání (nebo částečná No Frost ). Podívejme se, jak vybrat nejvhodnější typ v závislosti na našich potřebách.

Přečtěte si článek »

Přečtěte si více